| Product Name | GS-441524 |
|---|---|
| CAS | 1191237-69-0 |
| Country Of Manufacture | China |
| Storage Condition | Room Temperature |
| Route Of Administration | Oral |
| Grade | Pharmaceutcial Grade |
|---|---|
| Function | Healthcare Products |
| CAS | 26159-34-2 |
| Purity | 99% |
| Shelf Life | 2 Years |
| Packaging | 6ml, 8ml, 10ml |
|---|---|
| Dosage Form | Injection |
| CAS | 1191237-69-0 |
| Route Of Administration | Subcutaneous Injection |
| Country Of Manufacture | China |
| Packaging | 6ml, 8ml, 10ml |
|---|---|
| Dosage Form | Injection |
| CAS | 1191237-69-0 |
| Route Of Administration | Subcutaneous Injection |
| Country Of Manufacture | China |
| Grade | Pharmaceutcial Grade |
|---|---|
| Function | Healthcare Products |
| CAS | 96702-03-3 |
| Purity | 99% |
| Shelf Life | 2 Years |
| Grade | Pharmaceutcial Grade |
|---|---|
| Function | Healthcare Products |
| CAS | 906673-24-3 |
| Purity | 99% |
| Shelf Life | 2 Years |
| Cas No | 49557-75-7 |
|---|---|
| Target Area | Face |
| Form | Powder |
| Recommended Usage | Twice A Day, Morning And Night |
| Suitable For | Men And Women |
| Shelf Life | 2 Year |
|---|---|
| Appearance | White To Off-white Powder |
| Storage Temperature | 2-8°C |
| CAS | 1224690-84-9 |
| Name | Tianeptine |
| Packaging | 6ml/vial, 8ml/vial, 10ml/vial |
|---|---|
| Expiry Date | 1 Years From The Date Of Manufacture |
| Dosage Form | Solution, Injection |
| Storage Condition | Room Temperature |
| Product Name | GS-441524 |
| Expiry Date | 1 Years From The Date Of Manufacture |
|---|---|
| Function | Treatment Of Cat FIP |
| Dosage Form | Solution, Injection |
| Route Of Administration | Intramuscular |
| Storage Condition | Room Temperature |