| Packaging | 6ml, 8ml, 10ml |
|---|---|
| Dosage Form | Injection |
| CAS | 1191237-69-0 |
| Route Of Administration | Subcutaneous Injection |
| Country Of Manufacture | China |
| Packaging | 6ml, 8ml, 10ml |
|---|---|
| Dosage Form | Injection |
| CAS | 1191237-69-0 |
| Route Of Administration | Subcutaneous Injection |
| Country Of Manufacture | China |
| Packaging | 6ml, 8ml, 10ml |
|---|---|
| Dosage Form | Injection |
| CAS | 1191237-69-0 |
| Route Of Administration | Subcutaneous Injection |
| Country Of Manufacture | China |
| Packaging | 6ml, 8ml, 10ml |
|---|---|
| Dosage Form | Injection |
| CAS | 1191237-69-0 |
| Route Of Administration | Subcutaneous Injection |
| Country Of Manufacture | China |
| Packaging | Aluminum Foil Bag + Cardboard Box |
|---|---|
| Dosage Form | White Powder |
| CAS | 1191237-69-0 |
| Country Of Manufacture | China |
| Assay | 99% Purity |
| Product Name | GS-441524 |
|---|---|
| Packaging | 6ml, 8ml, 10ml |
| Dosage Form | Injection |
| CAS | 1191237-69-0 |
| Route Of Administration | Subcutaneous Injection |
| Product Name | GS-441524 |
|---|---|
| Packaging | 6ml, 8ml, 10ml |
| Dosage Form | Injection |
| CAS | 1191237-69-0 |
| Route Of Administration | Subcutaneous Injection |
| Packaging | 6ml, 8ml, 10ml |
|---|---|
| Dosage Form | Injection |
| CAS | 1191237-69-0 |
| Route Of Administration | Subcutaneous Injection |
| Country Of Manufacture | China |
| Grade | Pharmaceutcial Grade |
|---|---|
| Purity | 99% |
| Shelf Life | 2 Years |
| Test Method | HPLC UV |
| Storage | Cool Dry Place |
| Packaging | 10ml |
|---|---|
| Dosage Form | Injection |
| CAS | 1191237-69-0 |
| Route Of Administration | Subcutaneous Injection |
| Country Of Manufacture | China |