| Product Type | API |
|---|---|
| Storage | Cool Dry Place |
| Product Name | 2-Methylimidazole |
| Shipping Method | Air(UPS, FedEx, TNT, EMS) Or Sea |
| Color | White Powder |
| Product Type | API |
|---|---|
| Storage | Cool Dry Place |
| Product Name | Liraglutide |
| Shipping Method | Air(UPS, FedEx, TNT, EMS) Or Sea |
| Color | White Powder |
| Product Type | API |
|---|---|
| Storage | Cool Dry Place |
| Product Name | Liraglutide |
| Shipping Method | Air(UPS, FedEx, TNT, EMS) Or Sea |
| Color | White Powder |
| Product Type | API |
|---|---|
| Storage | Cool Dry Place |
| Product Name | Liraglutide |
| Shipping Method | Air(UPS, FedEx, TNT, EMS) Or Sea |
| Color | White Powder |
| Form | Powder |
|---|---|
| Name | NAD |
| MOQ | 50g |
| Shelf Life | 24 Months |
| Country Of Origin | China |
| Shelf Life | 2 Year |
|---|---|
| Appearance | White To Off-white Powder |
| Storage Temperature | 2-8°C |
| CAS | 506-37-6 |
| Name | Nervonic Acid |
| Shelf Life | 2 Year |
|---|---|
| Appearance | White To Off-white Powder |
| Storage Temperature | 2-8°C |
| CAS | 497-30-3 |
| Name | L-Ergothioneine |
| Grade | Pharmaceutcial Grade |
|---|---|
| Purity | 99% |
| Shelf Life | 2 Years |
| Test Method | HPLC UV |
| Shipping Method | Air(UPS, FedEx, TNT, EMS) Or Sea |
| Shelf Life | 2 Year |
|---|---|
| Appearance | White To Off-white Powder |
| Storage Temperature | 2-8°C |
| CAS | 497-30-3 |
| Name | L-Ergothioneine |
| Shelf Life | 2 Year |
|---|---|
| Appearance | White To Off-white Powder |
| Storage Temperature | 2-8°C |
| CAS | 497-30-3 |
| Name | L-Ergothioneine |