| Grade | Pharmaceutcial Grade |
|---|---|
| Function | Healthcare Products |
| CAS | 461432-26-8 |
| Purity | 99% |
| Shelf Life | 2 Years |
| MOQ | 50g |
|---|---|
| Color | White |
| Usage | Anti Hair Loss |
| Certifications | GMP, ISO 9001, HACCP |
| Shelf Life | 24 Months |
| MOQ | 50g |
|---|---|
| Color | White |
| Usage | Anti Hair Loss |
| Certifications | GMP, ISO 9001, HACCP |
| Shelf Life | 24 Months |
| Grade | Pharmaceutcial Grade |
|---|---|
| Function | Cat FIPV |
| CAS | 1191237-69-0 |
| Purity | 20mg/mL, 30mg/mL |
| Shelf Life | 2 Years |
| Grade | Pharmaceutcial Grade |
|---|---|
| Function | Cat FIPV |
| CAS | 1191237-69-0 |
| Purity | 20mg/mL, 30mg/mL |
| Shelf Life | 2 Years |
| MOQ | 50g |
|---|---|
| Color | White |
| Usage | Anti Hair Loss |
| Certifications | GMP, ISO 9001, HACCP |
| Shelf Life | 24 Months |
| Form | Powder |
|---|---|
| Name | NAD |
| MOQ | 50g |
| Shelf Life | 24 Months |
| Country Of Origin | China |
| Grade | Pharmaceutcial Grade |
|---|---|
| Function | Cat FIPV |
| CAS | 1191237-69-0 |
| Purity | 20mg/mL, 30mg/mL |
| Shelf Life | 2 Years |
| Grade | Pharmaceutcial Grade |
|---|---|
| Function | Healthcare Products |
| CAS | 361442-04-8 |
| Purity | 99% |
| Shelf Life | 2 Years |
| Cas No | 49557-75-7 |
|---|---|
| Target Area | Face |
| Form | Powder |
| Recommended Usage | Twice A Day, Morning And Night |
| Suitable For | Men And Women |